3V SADA prvních 3m komínu průměru 200mm připojení 45°

Kód: CBM200-45
Značka: CIKO s.r.o.
22 070 Kč / ks 18 240 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Sada obsahuje první tři metry komína průměru 200mm s napojením kouřovodu 45° na jedné paletě, využívají pro zjednodušení manipulace a stavby komínu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

3V SADA prvních 3m komínu průměru 200mm připojení 45°

Sada obsahuje první tři metry komína průměru 200mm s napojením kouřovodu 45° na jedné paletě, využívají pro zjednodušení manipulace a stavby komínu.

CMB - 3V SADA prvních 3m komínu

Artikly CBM jsou zabalené sady obsahující první tři metry komína na jedné paletě. Tyto sady se využívají buď pro zjednodušení manipulace, nebo v případě rozdělení stavby komína do více etap. Složení sady je: 24xCU, 1xCZU, 1xCJU, 1xCSHS, 1xCKMB, 1xCD, 1xCM a v daném průměru 4xCV, 1xCVC, 1xCVK, 4xCIRS. K sadě CBM si potom zákazník doobjednává zbylé komponenty podle výšky komína.

Komínový systém CIKO® 3V UNIVERSAL je určen pro všechny druhy paliv a všechny druhy spotřebičů s přirozeným odvodem spalin. Systém tvoří šamotová vložka, tepelná izolace a keramická tvarovka obvodového pláště.


Založení komínu:
komín se zakládá na nosný základ osazením komínové paty do úrovně budoucí čisté podlahy. Do komínové paty se osadí kondenzační jímka a větrací mřížka, poté se začne se zděním komínového tělesa. V patě je řešen jak odvod kondenzátu, tak rozvod vzduchu do všech větracích kanálů komínového tělesa. Komínovou patu je nutné pečlivě osadit do vodorovné polohy.


Zdění tělesa komína:
Nejprve je třeba osadit šamotové komínové vložky. Všechny komínové vložky ukládáme tak, aby vnitřní drážka směřovala dolů. Následně se přikládá tepelná izolace, která pro jednodušší montáž přichytí dodanými drátěnými sponkami. Nakonec přizdíváme keramické tvarovky. Při zdění tvarovek je třeba dbát na to, aby malta byla dobře rozprostřena po celé ploše žeber tvarovky, ale nepřepadávala a tím neucpávala větrací kanály tvarovek. Toho dosáhneme nejjednodušeji tak, že do malty rozmíchané v maltovníku namáčíme horizontální i vertikální spáru tvarovek. Pro správnou funkci větrání komínového tělesa musí zůstat všechny hlavní větrací kanály (otvory u izolace) průchodné po celé výšce komínového tělesa.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komínové sady CIKO 3V UNIVERSAL
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 371 kg