Komínové tvarovky CIKO 3V UNIVERSAL

6 položek celkem
Komínová pata CIKO
1 760 Kč bez DPH
2 130 Kč
Její konstrukce umožňuje rozvedení vzduchu ke všem kanálům zadního odvětrání komínového tělesa, zároveň je v komínové patě řešen odvod kondenzátu.
Kód: CKP
Komínová tvarovka CIKO
207 Kč bez DPH
250 Kč
Tvarovka komínového pláště je vyrobena z cihlářské pálené hlíny a je určena ke zdění komínového pláště komínových systémů CIKO.
Kód: CU
Plášť komínového tělesa s přerušením tepelného mostu
2 727 Kč bez DPH
3 300 Kč
Přerušení tepelného mostu pod jednoprůduchový komín s cihelným pláštěm o půdorysu 400x400mm, zabraňuje působení venkovních podmínek.
Kód: GMH
Přerušení tepelného mostu pod komínovým tělesem
1 843 Kč bez DPH
2 230 Kč
Přerušení tepelného mostu pro jednoprůduchový komín s cihelným pláštěm o půdorysu 400x400mm, zabraňuje působení neizolovaného nosného základu.
Kód: GMZ
Spojovací komínová tvarovka CIKO
207 Kč bez DPH
250 Kč
Keramická pálená tvárnice z cihlářské hlíny určená pro víceprůduchové komíny. Svou konstrukcí zajistí provázání jednotlivých komínových těles.
Kód: CT
Zakládací prvek CIKO univerzální
264 Kč bez DPH
320 Kč
Zakládací prvek univerzální slouží k založení a vystředění vnitřního šamotového tělesa komínu.
Kód: CZU

Komínové tvarovky CIKO V3 UNIVERSAL slouží k bezpečnému postavení komínu a jeho statického ukotvení. Kategorie komínových tvarovek se skládá s komínových pat, klasických tvarovek a spojovacích tvarovek. Do této kategorie také spadají přerušení tepelných mostů, které jsou významným izolačním prvkem komínu. U sady CIKO V3 UNIVERSAL mají přerušení tepelně izolační efekt z obou stran.

Ať už se jedná o jakýkoliv typ tvarovky ze série CIKO V3 UNIVERSAL, je vždy vyroben z kvalitní pálené cihlové hlíny. Při výrobě materiálu na komíny CIKO se klade zvláštní péče, tak aby tyto komíny měli vysokou trvanlivost a nepraskali, tak jak se tomu stává u méně zkušených výrobců. I proto patří komínové sady CIKO V3 UNIVERSAL k nejoblíbenějším variantám cihelných komínů.