Krycí desky CIKO TEC

8 položek celkem
Distanční podklad 1x kostka pro CDZT
33 Kč bez DPH
40 Kč
Distanční podklad pod krycí desku TEC která je určena pro omítnutou nadstřešní část, nadstřešní část KOMFORT a nadstřešní část s komínovým návlekem.
Kód: SMD001
Krycí deska CIKO TEC s přivětráváním pro obezdění
4 446 Kč bez DPH
5 380 Kč
Krycí deska pro obezdění je určena pro obezděnou nadstřešní část, je určena pro všechny průměry vnitřních vložek, umožňuje přívod vzduchu.
Kód: CDOT
Krycí deska CIKO TEC s přivětráváním pro obezdění dvouprůduch
6 298 Kč bez DPH
7 620 Kč
Krycí deska pro obezdění dvouprůduchová je určena pro obezděnou nadstřešní část, je určena pro všechny průměry vnitřních vložek, umožňuje přívod vzduchu.
Kód: CDOT2
Krycí deska CIKO TEC s přivětráváním základní
2 926 Kč bez DPH
3 540 Kč
Krycí deska základní TEC je určena pro omítnutou nadstřešní část, nadstřešní část KOMFORT a nadstřešní část s komínovým návlekem.
Kód: CDZT
Krycí deska CIKO TEC s přivětráváním základní čtyřprůduch
12 223 Kč bez DPH
14 790 Kč
Krycí deska základní čtyřprůduchová TEC je určena pro omítnutou nadstřešní část, nadstřešní část KOMFORT a nadstřešní část s komínovým návlekem.
Kód: CDZT4
Krycí deska CIKO TEC s přivětráváním základní dvouprůduch
4 446 Kč bez DPH
5 380 Kč
Krycí deska základní dvouprůduchová TEC je určena pro omítnutou nadstřešní část, nadstřešní část KOMFORT a nadstřešní část s komínovým návlekem.
Kód: CDZT2
Krycí deska CIKO TEC s přivětráváním základní tříprůduch
10 190 Kč bez DPH
12 330 Kč
Krycí deska základní tříprůduchová TEC je určena pro omítnutou nadstřešní část, nadstřešní část KOMFORT a nadstřešní část s komínovým návlekem.
Kód: CDZT3
Upevňovací sada ukončení CIKO
421 Kč bez DPH
510 Kč
Nadstřešní část komína je ukončena sklovláknobetonovou deskou a upevněna prostřednictvím upevňovací sady.
Kód: CSU

Krycí desky CIKO TEC jsou vyráběny z kvalitního sklovláknitého betonu. Do produktů jsou také zakomponovány další izolačně distanční prvky. Pomocí těchto prvků Vám krycí desky mohou garantovat přesně dosednutí na omítnutou nadstřešní část komínového systému.

V naší nabídce krycích desek CIKO TEC naleznete všechny desky pro typické komínové konstrukce. Od jedno průduchových krycích desek až po čtyřprůduchovou variantu. Z takovéto nabídky si vybere opravdu každý. Krycí desky tak podtrhují celkovou univerzálnost série komínů CIKO TEC.