Prstence CIKO KOMFORT

9 položek celkem
Komínová lepící hmota CIKO KOMFORT 5kg
240 Kč bez DPH
290 Kč
Pro lepení prstenců je dodávaná lepící hmota Komfort CKOL a pro vyztužení této nadstřešní části pak zálivková směs CZS.
Kód: CKOL
Komínový prstenec CIKO KOMFORT dvouprůduch bílý
1 430 Kč bez DPH
1 730 Kč
Pro nadstřešní část Komfort jsou použity pohledové prstence dvouprůduchové bílé, které imitují lícové zdivo jsou univerzální pro všechny typy i průměry komínů CIKO.
Kód: CKOPB2
Komínový prstenec CIKO KOMFORT dvouprůduch černý
1 430 Kč bez DPH
1 730 Kč
Pro nadstřešní část Komfort jsou použity pohledové prstence dvouprůduchové černé, které imitují lícové zdivo jsou univerzální pro všechny typy i průměry komínů CIKO.
Kód: CKOPC2
Komínový prstenec CIKO KOMFORT dvouprůduch červený
1 355 Kč bez DPH
1 640 Kč
Pro nadstřešní část Komfort jsou použity pohledové prstence dvouprůduchové červené, které imitují lícové zdivo jsou univerzální pro všechny typy i průměry komínů CIKO.
Kód: CKOP2
Komínový prstenec CIKO KOMFORT dvouprůduch hnědý
1 430 Kč bez DPH
1 730 Kč
Pro nadstřešní část Komfort jsou použity pohledové prstence dvouprůduchové hnědé, které imitují lícové zdivo jsou univerzální pro všechny typy i průměry komínů CIKO.
Kód: CKOPH2
Komínový prstenec CIKO KOMFORT jednoprůduch bílý
686 Kč bez DPH
830 Kč
Pro nadstřešní část Komfort jsou použity pohledové prstence bílé, které imitují lícové zdivo jsou univerzální pro všechny typy i průměry komínů CIKO.
Kód: CKOPB
Komínový prstenec CIKO KOMFORT jednoprůduch černý
686 Kč bez DPH
830 Kč
Pro nadstřešní část Komfort jsou použity pohledové prstence černé, které imitují lícové zdivo jsou univerzální pro všechny typy i průměry komínů CIKO.
Kód: CKOPC
Komínový prstenec CIKO KOMFORT jednoprůduch červený
653 Kč bez DPH
790 Kč
Pro nadstřešní část Komfort jsou použity pohledové prstence červené, které imitují lícové zdivo jsou univerzální pro všechny typy i průměry komínů CIKO.
Kód: CKOP
Komínový prstenec CIKO KOMFORT jednoprůduch hnědý
686 Kč bez DPH
830 Kč
Pro nadstřešní část Komfort jsou použity pohledové prstence hnědé, které imitují lícové zdivo jsou univerzální pro všechny typy i průměry komínů CIKO.
Kód: CKOPH

Univerzální komínové prstence CIKO komfort slouží jako vnější prvek nadstřešní části. Prstence CIKO komfort mají velký vliv na estetickou stránku komínu. Vyrábějí se v různých rozměrech a barvách, tak aby si každý zákazník mohl vybrat takový produkt, který esteticky zapadá k celkovému projektu. Díky kvalitě materiálu zaručuje výrobce dlouhodobou kvalitu a barevnou stálost.