Krycí desky CIKO 3V UNIVERSAL

9 položek celkem
Komínová krakorcová deska CIKO pro dvouprůduch
1 669 Kč bez DPH
2 020 Kč
Krakorcová deska pro obezdění dvouprůduch je vyrobena ze železobetonu, určená pro nadstřešní část připravenou pro obezdění.
Kód: CDK2
Komínová krakorcová deska CIKO pro obezdění
1 669 Kč bez DPH
2 020 Kč
Krakorcová deska pro obezdění je vyrobena ze železobetonu, určená pro nadstřešní část připravenou pro obezdění.
Kód: CDK
Komínová krycí deska CIKO obezdění universální
4 264 Kč bez DPH
5 160 Kč
Krycí desky pro obezdění universální jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě cihelných tvarovek.
Kód: CDO
Komínová krycí deska CIKO obezděnídvouprůduch universální
5 926 Kč bez DPH
7 170 Kč
Krycí desky dvouprůduch pro obezdění jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě tvarovek.
Kód: CDO2
Komínová krycí deska CIKO základní čtyřprůduch universální
11 851 Kč bez DPH
14 340 Kč
Krycí desky čtyřprůduch základní universální jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě tvarovek.
Kód: CDZ4
Komínová krycí deska CIKO základní dvouprůduch universální
4 264 Kč bez DPH
5 160 Kč
Krycí desky dvouprůduch základní universální jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě tvarovek.
Kód: CDZ2
Komínová krycí deska CIKO základní tříprůduch universální
9 628 Kč bez DPH
11 650 Kč
Krycí desky tříprůduch základní universální jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě tvarovek.
Kód: CDZ3
Komínová krycí deska CIKO základní universální
2 322 Kč bez DPH
2 810 Kč
Krycí desky základní universální jsou vyrobeny ze sklovláknitého betonu v přírodní barvě, lepí pomocí lepící malty CKMB k poslední vrstvě cihelných tvarovek.
Kód: CDZ
Upevňovací sada ukončení CIKO
421 Kč bez DPH
510 Kč
Nadstřešní část komína je ukončena sklovláknobetonovou deskou a upevněna prostřednictvím upevňovací sady.
Kód: CSU

Krycí desky CIKO jsou důležitou součástí v přípravě k obezdění komína. Mezi typické typy patří jedno, dvou a tříprůduchové desky. Jsou vyráběny z kvalitního betonu tak aby plnili svou funkci v nadstřešní části komína. Krycí desky CIKO V3 UNIVERSAL nabídnout také pěkný přírodní odstín a tak pomohou komínovému systému CIKO i z estetického hlediska.

Kromě funkce estetické také krycí desky CIKO V3 UNIVERSAL splňují důležité izolační a mechanické funkce. Krycí desky CIKO zajišťují dlouhou životnost a tím pádem i dlouhou záruku. Při kvalitní montáži má tento prvek extrémně dlouhou životnost.