Komínové tvarovky CIKO TEC

6 položek celkem
Komínová pata CIKO
1 760 Kč bez DPH
2 130 Kč
Její konstrukce umožňuje rozvedení vzduchu ke všem kanálům zadního odvětrání komínového tělesa, zároveň je v komínové patě řešen odvod kondenzátu.
Kód: CKP
Komínová tvarovka CIKO
207 Kč bez DPH
250 Kč
Tvarovka komínového pláště je vyrobena z cihlářské pálené hlíny a je určena ke zdění komínového pláště komínových systémů CIKO.
Kód: CU
Plášť komínového tělesa s přerušením tepelného mostu
2 727 Kč bez DPH
3 300 Kč
Přerušení tepelného mostu pod jednoprůduchový komín s cihelným pláštěm o půdorysu 400x400mm, zabraňuje působení venkovních podmínek.
Kód: GMH
Přerušení tepelného mostu pod komínovým tělesem
1 843 Kč bez DPH
2 230 Kč
Přerušení tepelného mostu pro jednoprůduchový komín s cihelným pláštěm o půdorysu 400x400mm, zabraňuje působení neizolovaného nosného základu.
Kód: GMZ
Spojovací komínová tvarovka CIKO
207 Kč bez DPH
250 Kč
Keramická pálená tvárnice z cihlářské hlíny určená pro víceprůduchové komíny. Svou konstrukcí zajistí provázání jednotlivých komínových těles.
Kód: CT
Zakládací prvek CIKO univerzální
264 Kč bez DPH
320 Kč
Zakládací prvek univerzální slouží k založení a vystředění vnitřního šamotového tělesa komínu.
Kód: CZU

Tvarovky komínového systému CIKO TEC slouží k ukotvení středu systému a jeho ochraně před nepříznivými vlivy. Tvarovky CIKO TEC jsou na vnější části vložek a izolací. Zajišťují správnou statickou funkci komínu. Tvarovky CIKO TEC se při samotné realizaci velmi dobře osazují i skládají k sobě, proto při správné konstrukci zajišťují dlouholetou ochranu a stabilitu celého systému.

U tvarovek komínu CIKO TEC se zákazníci mohou spolehnout na vysokou kvalitu i rozumnou cenu a to nejen klasických tvarovek, ale také spojovacích částí nebo komínových pat, které mají zásadní vliv na funkčnost a statiku komína. Proto se rozhodně vyplatí nad tvarovkami nemávat rukou a sáhnout po kvalitě, kterou CIKO TEC nabízí.