Komínový revizní uzávěr CIKO 80mm

Kód: RR80
Značka: CIKO s.r.o.
500 Kč / ks 413 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Komínový revizní uzávěr pro uzavření revizního otvoru. Určený pro průměr 80mm s maximální teplotou spalin 120°C.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komínový revizní uzávěr CIKO 80mm

Komínový revizní uzávěr pro uzavření revizního otvoru. Určený pro průměr 80mm s maximální teplotou spalin 120°C.

RR - Revizní uzávěr

Při provozu nízkoteplotních a kondenzačních kotlů vznikají agresivní kondenzáty obsahující kyseliny. Z tohoto důvodu jsou na vlastnosti materiálů použitých k výrobě komínových vložek kladeny vysoké požadavky z hlediska jejich chemické odolnosti, tepelné propustnosti, plynotěsnosti atd. Jako nejlepší řešení se nabízejí plastové vložky Ricom, používané v systému CIKO® GAS, vyráběné ze speciálních konstrukčních plastů, jejichž nízká hmotnost a technické řešení na bázi hrdlových spojů umožňují snadnou a rychlou instalaci.

Plastové vnitřní vložky a tvarovky systému CIKO® GAS jsou vzájemně spojovány hrdlovými spoji. Do hrdlových spojů vložené těsnění zaručuje absolutní těsnost systému proti spalinám a stékajícímu kondenzátu a umožňuje jak podtlakový, tak i přetlakový provoz. V tomto systému najde uplatnění dvoubřité těsnění z vysoce kvalitního, pro použití v komínových vložkách vyvinutého silikonového elastomeru. Při montáži komínových systémů hraje velkou roli jejich váha. Plastové komponenty používané v systému CIKO® GAS vynikají vůči konkurenčním materiálům svou nízkou hmotností a nízkou tepelnou propustností.

Nízká tepelná prostupnost znamená dobré izolační vlastnosti. Tato vlastnost v kombinaci s použitou sílou stěny jednotlivých komponentů snižuje množství odevzdaného tepla do okolí komínové vložky na minimum.

Vyrobena z vysoce odolného plastu, určená pro odvod spalin s maximální teplotou 120°C. Používá se pro připojení kouřovodu na trubní systém komínového průduchu.

Materiál plastových vložek Ricom se vyznačuje téměř neomezenou životností, extrémní odolností vůči agresivním kondenzátům, UV-záření a vysokou tepelnou stálostí. Mechanické a chemické vlastnosti tohoto materiálu jsou nastaveny podle speciálních požadavků na komínové vložky.

Dodáván v průměrech 80, 110, 125, 160mm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky plastových trubek CIKO GAS
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5 kg