Komínový revizní uzávěr CIKO s odtokem 100mm

Kód: R28100
Značka: CIKO s.r.o.
1 060 Kč / ks 876 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Slouží jako revizní otvor komínového průduchu průměru 100mm, součástí tohoto revizního otvoru je uzávěr pro odvod kondenzátu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komínový revizní uzávěr CIKO s odtokem 110mm

Slouží jako revizní otvor komínového průduchu průměru 110mm, součástí tohoto revizního otvoru je uzávěr pro odvod kondenzátu.

RRK - Revizní uzávěr s odtokem kondenzátu (80mm, 110mm, 125mm, 160mm)

Při provozu nízkoteplotních a kondenzačních kotlů vznikají agresivní kondenzáty obsahující kyseliny. Z tohoto důvodu jsou na vlastnosti materiálů použitých k výrobě komínových vložek kladeny vysoké požadavky z hlediska jejich chemické odolnosti, tepelné propustnosti, plynotěsnosti atd. Jako nejlepší řešení se nabízejí plastové vložky Ricom, používané v systému CIKO® GAS, vyráběné ze speciálních konstrukčních plastů, jejichž nízká hmotnost a technické řešení na bázi hrdlových spojů umožňují snadnou a rychlou instalaci.

Plastové vnitřní vložky a tvarovky systému CIKO® GAS jsou vzájemně spojovány hrdlovými spoji. Do hrdlových spojů vložené těsnění zaručuje absolutní těsnost systému proti spalinám a stékajícímu kondenzátu a umožňuje jak podtlakový, tak i přetlakový provoz. V tomto systému najde uplatnění dvoubřité těsnění z vysoce kvalitního, pro použití v komínových vložkách vyvinutého silikonového elastomeru. Při montáži komínových systémů hraje velkou roli jejich váha. Plastové komponenty používané v systému CIKO® GAS vynikají vůči konkurenčním materiálům svou nízkou hmotností a nízkou tepelnou propustností.

Nízká tepelná prostupnost znamená dobré izolační vlastnosti. Tato vlastnost v kombinaci s použitou sílou stěny jednotlivých komponentů snižuje množství odevzdaného tepla do okolí komínové vložky na minimum.

Slouží jako revizní otvor komínového průduchu. Součástí tohoto revizního otvoru je uzávěr pro odvod kondenzátu.

Materiál plastových vložek Ricom se vyznačuje téměř neomezenou životností, extrémní odolností vůči agresivním kondenzátům, UV-záření a vysokou tepelnou stálostí. Mechanické a chemické vlastnosti tohoto materiálu jsou nastaveny podle speciálních požadavků na komínové vložky.

Dodáváno v ?80mm, 110mm, 125mm a 160m

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky plastových trubek CIKO GAS
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg