Napojení parozábrany na komín NEREZ vnější plášť 180mm, včetně parozábrany 1x1m

Kód: GNK-182
Značka: CIKO s.r.o.
3 010 Kč / ks 2 488 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Připevnění parozábrany na těleso nerezového komínu 180mm, součástí je parozábrana s přesahem, kterou je možno napojit na parozábranu použitou v okolní konstrukci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napojení parozábrany na komín NEREZ vnější plášť 180mm, včetně parozábrany 1x1m

Připevnění parozábrany na těleso nerezového komínu 180mm, součástí dodávky je parozábrana s dostatečným přesahem, kterou je možno napojit na parozábranu použitou v okolní konstrukci.

Řešení vyvinuté firmou CIKO s.r.o. umožňuje bezpečnou realizaci tohoto detailu. Součástí dodávky je parozábrana s dostatečným přesahem, kterou je možno napojit na parozábranu použitou v okolní konstrukci. Problematika je vyřešena jak pro cihelné komínové systémy, tak pro třívrstvé nerezové systémy v kompletním rozsahu dodávaných průměrů.

– pro bezpečné napojení parozábrany na komín
– řešení pro cihelné jednoprůduchové i víceprůduchové komíny (GNH)
– pro nerezové komíny (GNK) v rozsahu průměru vnějšího pláště 160 – 500mm

Připevnění parozábrany na těleso komína je obecně komplikovaný stavební detail, především kvůli přenosu tepla z komínového pláště na hořlavou parozábranu.

– pro cihelné (GPH) i nerezové komíny (GPK, GPKB)
– řešení i pro víceprůduchové komíny

– na hotový prostup je možno napojit parozábranu
– pro všechny typy stropních i střešních konstrukcí
– lze jednoduše seříznout pod libovolným úhlem (GPH a GPK)

Víte jaké teploty jsou při běžném topení v komíně a jeho okolí?
A co se stane, když kolem komína nemůže být dodržena provětrávaná mezera?
Jsou všechny používané materiály a řešení opravdu bezpečné?

Při plánování komínu ve stavbě je třeba si uvědomit, že pokud komín prochází okolní konstrukcí (např. stropem, střechou nebo také prostup kouřovodu stěnou), tak je s ohledem na bezpečnost nutno řešit tento stavební detail se vší vážností. A to především, pokud se jedná o moderní konstrukci obsahující hořlavé materiály a zároveň je s ohledem na nízkoenergetický nebo pasivní standard budovy vyžadována parotěsnost celé konstrukce.

Na většině staveb se tyto stavební detaily stále řeší buďto komplikovaně nebo ne zcela ideálně. Proto jsme vyvinuli vlastní řešení těchto stavebních detailů pro zabudování komínu do stavby a nabízíme ucelený sortiment prostupů, parotěsných prostupů, dílů pro napojení parozábrany na komín a také komponentů pro přerušení tepelných mostů v rámci komínového tělesa. Všechny tyto prvky je možno dodávat rovněž v atypických rozměrech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parotěsné prostupy komínu CIKO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.7 kg