Parotěsný prostup hranatý pro komín NEREZ vnější plášť 200mm, výška 700mm

Kód: GPKB-202-700
Značka: CIKO s.r.o.
11 330 Kč / ks 9 364 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení
Parotěsný prostup pro nerezový komíny průměrů vnějšího pláště 200mm. Délka prostupu je 70cm není možno seřezávat podle šikmé střešní konstrukce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parotěsný prostup hranatý pro komín NEREZ vnější plášť 200mm, výška 700mm

Parotěsný prostup pro nerezový komíny průměrů vnějšího pláště 200mm. Délka prostupu je 70cm není možno seřezávat podle šikmé střešní konstrukce.

Parotěsný prostup je určen pro všechny tyty stropních i střešních konstrukcí a umožňuje kromě bezpečného oddělení komínu od hořlavých materiálů také bezpečné napojení parozábrany.

Díky parotěsnosti vlastního prostupu je tak možno dosáhnout parotěsnosti celého stavebního detailu. Parotěsné prostupy hořlavou konstrukcí jsou dodávány v provedení pro cihelné komínové systémy a v provedení pro třívrstvé nerezové systémy ve třech variantách:

GPH – Parotěsný prostup pro cihelné komíny. Délka prostupu je Vlastní prostup lze velmi jednoduše seříznout přesně dle potřeby v místě prostupu, je tedy vhodný i pro prostupy šikmými střešními konstrukcemi.

GPK – Parotěsný prostup pro nerezové komíny (v rozsahu průměrů vnějšího pláště 160-400mm). Délka prostupu je Vlastní prostup lze velmi jednoduše seříznout přesně dle potřeby v místě prostupu, je tedy vhodný i pro prostupy šikmými střešními konstrukcemi.

GPKB – Parotěsný prostup pro nerezové komíny (v rozsahu průměrů vnějšího pláště 160-300mm). Délka prostupu je 400mm, prostup není možno seřezávat podle šikmé střešní konstrukce. Prostup lze vyrobit i v atypických rozměrech dle požadavku zákazníka.

– pro cihelné (GPH) i nerezové komíny (GPK, GPKB)
– řešení i pro víceprůduchové komíny
– na hotový prostup je možno napojit parozábranu
– pro všechny typy stropních i střešních konstrukcí
– lze jednoduše seříznout pod libovolným úhlem (GPH a GPK)

Víte jaké teploty jsou při běžném topení v komíně a jeho okolí?
A co se stane, když kolem komína nemůže být dodržena provětrávaná mezera?
Jsou všechny používané materiály a řešení opravdu bezpečné?

Při plánování komínu ve stavbě je třeba si uvědomit, že pokud komín prochází okolní konstrukcí (např. stropem, střechou nebo také prostup kouřovodu stěnou), tak je s ohledem na bezpečnost nutno řešit tento stavební detail se vší vážností. A to především, pokud se jedná o moderní konstrukci obsahující hořlavé materiály a zároveň je s ohledem na nízkoenergetický nebo pasivní standard budovy vyžadována parotěsnost celé konstrukce.

Na většině staveb se tyto stavební detaily stále řeší buďto komplikovaně nebo ne zcela ideálně. Proto jsme vyvinuli vlastní řešení těchto stavebních detailů pro zabudování komínu do stavby a nabízíme ucelený sortiment prostupů, parotěsných prostupů, dílů pro napojení parozábrany na komín a také komponentů pro přerušení tepelných mostů v rámci komínového tělesa. Všechny tyto prvky je možno dodávat rovněž v atypických rozměrech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parotěsné prostupy komínu CIKO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8 kg